شرایط و قوانین استفاده از سامانه همکاری در فروش کالابت

به سامانه همکاری در فروش کالابت خوش آمدید

شما در این سامانه امکان ارائه خدمات تبلیغاتی و کسب درآمد از سایت کالابت را پیدا خواهید نمود

همکار گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از برنامه‌‏های کاربردی سامانه همکاری در فروش کالابت به دقت ملاحظه فرمایید .

ورود شما به سامانه همکاری در فروش و همچنین استفاده از خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین استفاده از این سامانه و همچنین نحوه صحیح استفاده از آن می‌باشد .

   سامانه همکاری در فروش

سامانه همکاری در فروش ( که در این قرارداد به اختصار سامانه همکاری نامیده می‌شود. ) ، سامانه ای است که بر روی وب سایت کالابت به آدرس www.vingo.ir ایجاد می‌شود و شامل نرم افزار ، سرویس ها ، داده ها و طراحی های موجود در آن می‌باشد .

عضو شدن در آن به شما امکان می دهد که از وب سایت ، شبکه اجتماعی ، و نرم افزارهای آنلاین خود ( که در این شرایط و قوانین به اختصار “وبسایت” نامیده می شوند درآمدزایی بنمایید ) اشخاصی که در این سامانه عضو شده و نام کاربری و رمز عبور دریافت نمایند ، همکار/ همکاران نامیده می شوند .

   کالابت در سامانه همکاری در فروش ، یک لینک اختصاصی که برای هر فرد به صورت مجزا تعریف می‌شود ، در اختیارتان قرار می دهد و لینک مذکور باید به طور کاملا صحیح و از فرمت لینک تگ شده ی مخصوصی که کالابت تهیه نموده و مطابق این شرایط و قوانین تنظیم شده است ، باشد . این لینک در واقع کالاهای پیشنهادی کالابت را معرفی می نماید که مطابق با موضوع فعالیت “وبسایت” شما ، کالاهای مرتبط را در بر می گیرد . شما با قراردادن لینک اختصاصی خود در “وب سایت” تان، می توانید درآمد زایی کنید .

   نحوه ی درآمد زایی

   هنگامی که مشتریان ما بر روی لینک اختصاصی شما کلیک می کنند تا کالایی را که در سایت کالابت پیشنهاد شده خریداری نمایند ، شما برای هر خریدی که انجام می‌شود ( در صورتی که در مهلت قانونی ۷ روزه بعد از تحویل ، کالا عودت نگردد . ) ، میتوانید مبلغ مشخصی را به نسبت قیمت کالای خریداری شده دریافت بنمایید. کالابت می تواند برای سهولت در انجام تبلیغات کالاهای خود، اطلاعات، تصاویر، متن، فرمت لینک، محتوای بازاریابی و دیگر موارد در این رابطه را برای شما فراهم نماید

   ارتباطات الکترونیکی

   هنگامی که شما از سامانه همکاری در فروش استفاده می‏‌کنید ، از لینک‌های اختصاصی خود استفاده می‏‌کنید (تیکت نمایید) و یا به کالابت ایمیل می‏‌زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که کالابت به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی ، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد .

   همکاران بایستی به منظور دریافت درآمد و یا وجوه خود، مشخصات کامل خود شامل نام، نام خانوادگی را مطابق با اسناد معتبر هویتی ، شماره تماس و اطلاعات کامل حساب بانکی خود را در قسمت حساب کاربری خود وارد نمایند ، در غیر اینصورت و در صورت مشاهده مغایرت و عدم تطابق اطلاعات، کالابت مسئولیتی در قبال تبعات آن نخواهد داشت.

همچنین مشخصات، شماره حساب، آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که همکاران در پروفایل خود ثبت می‌کنند، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید همکار است و تمام مکاتبات، پاسخ‌ ها و واریزهای شرکت از طریق آن ها و به آن ها صورت می‌گیرد . .

    سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

   کالابت به اطلاعات خصوصی همکارانی که از خدمات سامانه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند . .

   کالابت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ‌کالابت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید .

    همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کالابت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کالابت تحت حمایت حقوق مالکیت فکری کالابت محسوب می‌باشد و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود متعلق به کالابت است و هرگونه استفاده غیر مجاز، حق پیگرد قانونی را برای کالابت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق کالابت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ‌کالابت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

     شرایط پذیرش همکاران

    همکار برای پذیرش در سامانه همکاری در فروش کالابت باید شرایط و استاندارهای فنی ذیل را داشته باشد ، در غیر اینصورت تایید نخواهد شد :

 • از نظر طراحی و گرافیک وب، در سطح مطلوب باشد؛
 • دارای پاپ آپ یا نمایش بیش از حد تبلیغات نباشد؛
 • دارای مطالب و محتوای کافی و آرشیو باشد؛
 • در زمان بررسی توسط کالابت در دسترس باشد؛
 • جزو سایت‌های تجاری، چت روم‌ها، باکس‌ها و سایت‌های افزایش رتبه (Rank) و موارد مشابه نباشد .
 • حاوی اطلاعات ناقص و یا ناهمگون نباشد.
 • حاوی مطالب غیر اخلاقی و خلاف مصلحت عمومی نباشد.
 • فعالیت سیاسی نداشته باشد.
 • مطابق با قوانین و مقررات حاکم باشد.
 • در رسانه ثبت شده برای همکاری مطلبی که باعث گمراهی افراد برای ورود به سایت کالابت شود وجود نداشته باشد. به عنوان مثال حاوی لینکی با عنوان “برای ورود به سایت اصلی کالابت اینجا کلیک کنید” نباشد
 • در صورتی که رسانه ثبت شده برای همکاری سایت می‌باشد، کاربر موظف است از ایمیل سازمانی مرتبط با همان سایت برای ثبت نام استفاده کند
 • همکاران موظف اند از آوردن نام کالابت در آدرس, عنوان و لوگوی رسانه ی خود(سایت یا شبکه ی اجتماعی) خودداری نمایند
 • همکاران میبایستی در جریان باشند که فعالیت بهینه سازی گوگل روی کلمه کالابت ممنوع است

:::::::::    تبصره  : لازم به توضیح است که موارد بالا به تشخیص کالابت مورد بررسی می گیرد و صورت عدم پذیرش در سامانه همکاری، امکان اعتراض و تجدیدنظر وجود ندارد. همکار با آگاهی از این امر اقدام به ثبت نام نموده و نمی تواند ادعای ورود خسارت را داشته باشد.

     شرایط همکاری با سامانه همکاری در فروش

   ۱-    همکاران اقرار و اظهار می دارند که وبسایت، اپلیکیش و یا شبکه اجتماعی خود را مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرایط این قرارداد و همچنین تعهدات خود با اشخاص ثالث اداره می کنند .

   ۲-    همکاران مسئولیت هر گونه هزینه های ناشی از ورود و عضویت در “سامانه همکاری در فروش” و انجام بازاریابی بر سایت خود را مانند هزینه های پرداخت اینترنت ، خرید و تمدید دامنه (Domain) و دیگر هزینه های مرتبط با نگهداری وب سایت را شخصا به عهده دارند و کالابت هیچ گونه مسئولیتی در پرداخت آن ها ندارد .

   ۳-    همکاران حق واگذاری این قرارداد ، لینک اختصاصی خود ، سامانه خود (نام کاربری و رمز) و محتواهای تولید شده توسط کالابت را به اشخاص ثالث جزئا و کلا ندارند و نخواهند داشت . همچنین متعهد هستند کدهای دریافتی برای وبسایت خود را در دامنه های دیگر قرار ندهند .

همکاران باید نهایت دقت را در حفظ نام کاربری و رمز عبور مبذول نمایند . در صورت اطلاع همکار از هرگونه استفاده غیر مجاز از نام کاربری و رمز عبور، همکار متعهد است در اسرع وقت کالابت را مطلع نموده و نسبت به تغییر رمز عبور اقدام نماید. در هر حال مسئولیت های قانونی ناشی از این امر بر عهده همکار می‌باشد.

   ۴-   کالابت حق تغییر شرایط این قرارداد را داشته و این تغییرات و همچنین اطلاعیه ها و ابلاغیه ها توسط کالابت در سامانه همکاری در فروش و وبسایت کالابت اعلام می شوند که به منزله ی ابلاغ به همکاران می‌باشد. همکاران متعهد هستند تمامی اطلاعیه ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار پس از قرار گرفتن روی وبسایت کالابت یه منزله ی اصلاحیه با الحاقیه این قرارداد محسوب می‌شود و نیاز به هیچگونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نمی‌باشد.

   ۵-    همکاران متعهد به حفظ محتواها و کدهایی که کالابت به آن ها تخصیص می دهد هستند و مجاز به هیچگونه تغییری در کدهای نمایش و محتواها اعم از نگارش، عکس، قیمت و.. بدون اخذ تایید کتبی ناظر کالابت (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) نمی باشند.

   ۶-    همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی کالابت (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از برند و علائم تجاری کالابت در ایمیل های خود URL ، Source Code نامه ها، سایت خود (به جز محدوده ی لینک اختصاصی) استفاده ننمایند. همکاران متعهد هستند این اطمینان را حاصل نمایند که در اطلاعات و محتواهایی که در منظر عموم قرار می دهند، شبهه ی ارتباطی جز همکاری در سامانه همکاری در فروش (از جمله مشارکت، نمایندگی و غیره) را ایجاد ننمایند. در غیر این صورت مسئول جبران هرگونه خسارتی هستند که از این بابت به اشخاص ثالث، وارد می‌شود.

   ۷-    همکاران متعهد هستند بدون اخذ تایید کتبی کالابت (و یا اخذ تایید به صورت اتوماسیون در سامانه) از محتوای لینک اختصاصی خود برای تشویق مشتریان به شرکت در قرعه کشی، مسابقات و ارائه محصولات در قالب هدیه و اخذ هرگونه وجه از خریدار برای اهداف فوق که خود طراحی نموده اند، استفاده ننمایند. در صورت عدم رعایت این تعهد مسئولیت های قانونی و پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده همکار می‌باشد.

   ۸-    همکاران در صورت لزوم باید جایگاه و ارتباط خود را با کالابت با عنوان “عضویت در سامانه همکاری در فروش” روشن و اعلام بدارند و در سایت، اپلیکیشن، شبکه های مجازی خود، دیگران و یا دیگر اماکن عمومی آنلاین و آفلاین یه هیچ عنوان، حق ندارند اظهار نمایند که با کالابت هرگونه ارتباط دیگری به جز عنوان مذکور در فوق، همچون رابطه نمایندگی، اسپانسرشیپی، حمایت گری، جوینت ونچری و یا هر ارتباط غیرواقعی دیگری دارند. در صورت وجود چنین ادعاهایی ، همکاران شخصا مسئول جبران خساراتی که از این حیث به شرکت کالابت ، برند کالابت و اعتبار کالابت وارد شود ، می باشند . در این موارد کالابت می تواند به صلاحدید خود نسبت به ارزیابی میزان خسارات و کسر آن ها ازمطالبات همکاران اقدام نماید.

   ۹-    همکاران متعهد می‌گردند از روش‌هایی مانند popup یا نمایش بیش از حد تبلیغات در هر صفحه خودداری نموده و از عباراتی نظیر “برای حمایت از ما روی تبلیغات/لینک کلیک کنید” و یا موارد تشویق کننده از جمله برنامه‌های جایزه یا هر روش دیگری که منجر به افزایش غیرواقعی تعداد کلیک می‌شود، استفاده نکند . در صورت مشاهده نقض این تعهد، کالابت می تواند علاوه بر الزام همکار به جبران خسارات ، دسترسی به پنل را برای ناقض تعهد منع نماید و همکار در این خصوص ادعا و اعتراضی نخواهد داشت.

   ۱۰-   همکاران متعهد می شوند ، کدها و لینک‌های خود را در فریم های (Frames) مخفی ، صفحات خالی و بدون محتوا و لینک باکس جهت نمایش تبلیغات ، قرار ندهند .

   ۱۱-     همکاران متعهد می گردند کدهای اختصاصی خود را در داخل آی فریم (Iframes) های وبسایت خود قرار ندهند.

   ۱۲-     همکاران متعهد هستند که از نام‌ های کاربری‌ متعدد استفاده ننمایند و همچنین متعهد به اخذ نام کاربری مطابق با نام صاحب دامنه و وبسایت می باشند. مغایرت در این امر موجب انسداد سامانه همکاری در فروش از سوی  کالابت می باشد .

   ۱۳-      همکاران متعهد هستند در صورتی که برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی مشتریان، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی آن ها به وبسایت ، از هرگونه نرم افزار و یا برنامه ای استفاده می کنند، آن را به اطلاع مشتری برسانند . کالابت در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارند.

   ۱۴-    کالابت در خصوص موارد ذیل در مقابل همکاران و اشخاص ثالث هیچگونه مسئولیتی ندارد و نخواهد داشت :

          ۱)    هرگونه آسیب، نقض، خسارت، اشتباه و یا هرگونه ترافیکی که بر روی وب سایت همکاران ایجاد شود .

          ۲)    هرگونه مطلبی که دارای کپی رایت و حقوق اشخاص ثالث است و همکار بدون اجازه‏ی صاحب اثر آن را در وبسایت خود منتشر نموده است.

         ۳)   هرگونه تلاشی که همکاران برای نفوذ به وبسایت دیگران و یا تخریب اطلاعات موجود در وبسایت آن ها ( هک کردن) انجام دهند و همچنین هرگونه انتقال ویروس یا استفاده از هرگونه نرم افزار دیگر با ماهیت مخرب که از طریق ابزارهای ارتباطی وبسایت انجام شود.

        ۴)   هرگونه محتوا، قالب سایت و یا هرچیزی که به هر نحوی در وبسایت همکاران ظاهر می شود و به نمایش در می آید که شامل موارد ذیل و هرمورد دیگری در این خصوص می‌باشد :

الف) ارائه مطالبی که تلویحا یا تصریحا شامل مفاهیمی استهزاء کننده، تحقیر کننده یا توهین‌آمیز نسبت به هر نژاد، قوم، مذهب، ملیت و جنسیت باشد.

ب) ارائه مطالبی که بطور مستقیم یا غیرمستقیم فعالیت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نظیر قمار آنلاین، پورنوگرافی، تصاویر مروج فساد و مطالب خارج از نزاکت و برخلاف عفت عمومی را ترویج نماید.

ج)  ارائه مطالبی از قول منابع علمی، بدون این که از سوی منابع موثق علمی تایید شده باشد.

د)  ارائه مطالبی که حاوی ادعاهای غیرقابل اثبات و مطالب گمراه کننده باشد.

     ۵)    هرگونه تبلیغ یا استفاده ای که از وبسایت همکاران در فضاهای مجازی و یا حقیقی می‌شود .

     ۶)    در صورتی که کارمندان و یا افراد وابسته به همکاران از هر حیث، نمایندگی، شراکت و… موجب نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران و یا تعهدات ناشی از این قرارداد یا دیگر قراردادها با اشخاص ثالث بشوند .

     ۷)    در صورت بروز هرگونه اختلال یا قطع شبکه اینترنتی و دسترسی همکاران در موارد فورس ماژور.

   ۱۵- همکاران توافق و اظهار می دارند که کالابت در خصوص موارد ذیل مجاز است و حق هرگونه ادعا یا مطالبه ی خسارتی را از خود سلب می نمایند :

 1. کالابت می تواند وبسایت همکاران را مانیتور و نظارت نمایند، اطلاعات مربوط به سامانه همکاری را ثبت و ضبط نمایند و یا اطلاعات آن را به اهداف مختلفی از جمله ارائه آمار و اطلاعات، نمونه برتر و… انتشار دهند .
 2. کالابت می تواند بر وبسایت همکاران جهت اطمینان از مطابقت آن ها با قوانین و مقررات و تعهدات این قرارداد نظارت نمایند .
 3. کالابت می تواند سایت یا اپلیکیشنی را مطابق یا شبیه با وبسایت های همکاران احداث و یا اداره نمایند و به جز موانع قانونی، از حیث وجود قرارداد و ارتباط در” سامانه همکاری در فروش”، ممانعتی برای کالابت وجود ندارد .
 4. سیاست های انجام تبلیغات اعم از هماهنگی در محتوا، عکس، قالب و غیره در” سامانه همکاری در فروش” قرار خواهد گرفت که همکاران موظف به رعایت این موارد هستند .
 5. تعهدات اختصاصی همکاران و یا سیاست های همکاری در فروش ممکن است در طی مدت قرارداد تغییر نماید که در سامانه به اطلاع همکاران خواهد رسید و از این حیث، همکاران حق هیچگونه اعتراضی را ندارند و در صورت عدم موافقت با تغییرات انجام شده می توانند با توجه به شرایط خاتمه قرارداد، به قرارداد خود خاتمه دهند .
 6. همکاران اظهار و اعلام می دارند که فی ما بین کالابت و همکاران هیچ گونه ارتباطی اعم از نمایندگی، کارگر و کارفرمایی، فرانشیزی، جوینت ونچری، نماینده ی فروش و غیره وجود نداشته و نخواهد داشت.
 7. در صورتی که همکاران هریک از شروط این قرارداد را و یا شروط هر قرارداد دیگری (در خصوص هر موضوعی) را که با کالابت دارند نقض نمایند، کالابت می تواند جهت جبران خسارات و یا حقوق دیگری که در قراردادها تعریف شده است، راسا پرداخت مبالغی که می بایست از حیث این قرارداد به همکاران پرداخت نماید را متوقف نموده و یا دستور توقف آن را بدهد و نقض قراردادی همکاران چه به صورت مستقیم چه غیر مستقیم، به این قرارداد مرتبط باشد را، از مطالبات، جبران خسارات بنماید. در این خصوص، همکاران حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب می نمایند. بدیهی است چنانچه خسارات وارده بیش از مطالبات باشد، مبلغ مازاد نیز قابل مطالبه خواهد بود.
 8. چنانچه همکار مرتکب یکی از تخلفات مندرج در این توافقنامه شود و یا خارج از تعهدات این توافقنامه عمل نماید یا در صورت وصول هرگونه دستور از سوی مقامات دولتی و قضایی، کالابت می‌تواند حساب کاربری همکار را بدون اخطار قبلی مسدود نماید. همکار جهت فعال‌سازی مجدد وبسایت خود باید اسناد مثبته خود را مبنی بر قانونی بودن فعالیت‌هایش که با اصول کلی وبسایت کالابت هماهنگی داشته باشد، ظرف ده روز ارائه نماید در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور و یا چنانچه مدارک ارسالی به تشخیص کالابت، بر قانونی بودن فعالیت‌های همکار دلالت نکند، تمامی درآمد متخلف از حساب کاربری همکار کسر می‌شود. همکار می‌تواند بعد از گذشت یک ماه نسبت به درخواست رفع مسدودیت از وبسایت خود اقدام نماید. در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه کالابت نمی‌باشد.

در صورت تکرار تخلف که منجر به انسداد وبسایت یا وبسایت های نمایش‌دهنده بیش از سه بار شود، کالابت می‌تواند حساب کاربری همکار متخلف را بصورت دائم مسدود نماید .

همکار با آگاهی از این بند اقدام به فعالیت نموده و ادعا و اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

     شرایط پرداخت

درآمد همکار بر اساس شروط پرداخت و نرخ های اعلام شده در کالابت به صورت روزانه محاسبه و ۱۴ روز بعد از تحویل کالا در حساب کاربری وی منظور میگردد، لیکن واریز آن به شماره حساب همکار پس از رسیدن به حد نصاب مشخص شده و در‌خواست واریز از جانب همکار (در پنل خود، درخواست تسویه صورت حساب) به صورت ماهانه انجام می‌شود به این صورت که درخواست های هر ماه در انتهای ماه بعد انجام خواهند شد. تایید پرداخت ها هم به صورت اتوماتیک طبق همین رویه انجام می‌شود.کالابت در هر زمانی حق دارد که شرایط پرداخت را بر اساس نرخ های جدید اصلاح نماید. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ ها، به منزله تایید ضمنی همکار می‌باشد.

درآمد سایت های همکار از انجام خرید ها تا قبل از رسیدن مبلغ موجودی همکار به حداقل مبلغ معین شده در سامانه همکاری (قسمت درخواست واریز) نزد کالابت بصورت امانت تا هر زمانی که مبلغ به حداقل برسد، باقی خواهد ماند .

تبصره ۱: چنانچه بر اساس بررسی های کالابت، مشخص شود همکار از مقررات درج شده تخطی نموده است به میزان هر تخلف براساس جدول جرایم و هزینه ها از صورت حساب قابل پرداخت، کسر و سپس پرداخت خواهد شد.

تبصره ۲: کالابت می تواند خود و یا شرکت هایی را مشخص نموده و از آن طریق، مبالغ را به حساب همکاران واریز نماید.

تبصره ۳ :   نظر به اینکه کمیسیون گروه های کالایی بر اساس قوانین داخلی سازمان و عوامل تاثیرگذار بر قیمت و با در نظر گرفتن حقوق مشتریان ، همکاران و کالابت تعیین شده و این درصد ها بر روی همه ی محصولات آن دسته بندی اعمال می‌شود، حداکثر کمیسیون پرداختی برای هر محصول مبلغ دویست هزارتومان می‌باشد.

تبصره ۴ :   با توجه به اینکه کمیسیون فروش در قبال ترغیب مشتری برای خرید محصول از کالابت پرداخت می‌شود، در صورت استفاده مشتری از کد تخفیف برای ثبت سفارش، به جهت اعمال اثر کد تخفیف در خرید مشتری، مبلغ آن از مبلغ کمیسیون پرداختی به همکار کسر خواهد شد.

     حل اختلاف

طرفین تصریح و توافق دارند که محل انعقاد و اجرای قرارداد شهر تهران می باشد. در صورت بروز اختلاف، مرجع صالح، دادگستری های شهر تهران می باشد. . این بند مانع از توافق طرفین، در هر زمانی، برای حل دوستانه و مسالمت آمیز موضوعات نمی باشد .

     قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه،‌کالابت هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.