دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

Deuter

Deuter : کمپانی دیوتر در سال ۱۸۹۸ توسط هانس دیوتر Hans Deuter که کیسه‌های پستی باواریا میل را تأمین می‌کرد در آگزبورگ آلمان بنا نهاده شد. این شرکت در ابتدا کیف ها و بسته های پستی طراحی می کرد. سپس با اضافه شدن طرح های مختلف کوله ها و کیف ها و چادرها، دیوتر قدم به دنیای ورزش کوهنوردی گذاشت.

کمپانی دیوتر در یال 1898 توسط هانس دویتر در آگزبورگ آلمان بنا نهاده شد. این شرکت در ابتدا کیف ها و بسته های پستی طراحی می کرد. سپس با اضافه شدن طرح های مختلف کوله ها و کیف ها و چادرها، دیوتر قدم به دنیای ورزش کوهنوردی گذاشت. جالب است بدانید که اولین صعود رخ شمالی دیواره آیگر در سال 1938 با کوله های دیوتر صورت پذیرفته است. سال های جنگ جهانی، ارتش آلمان از امکانات دیوتر در جهت اهداف نژاد پرستانه خود استفاده کرد.
در سال 1953، هرمن بول، هیمالیانورد اسطوره ای آلمانی، با تجهیزات دیوتر موفق به اولین صعود قله نانگاپاربات شد.
رفته رفته نوآوری های دیوتر در زمینه تولید کوله و کیف، شهرت این کمپانی را جهانی ساخت. در سال 1972، دیوتر طراح و تولید کننده کلیه کیف های تیم المپیک آلمان بود. در سال 1984، دیوتر طراحی سیستم aircomfort را انجام داد و دنیای سیستم های پشت کوله ها را متحول کرد.
از سال 1988 تا 91، پیتر هابلر، هیمالیانورد مشهور و اولین فاتح اورست بدون استفاده از اکسیژن، به عنوان مشاور مجموعه دیوتر و تست کننده محصولات جدید آن فعالیت می کرد.
در سال 90 میلادی، دیوتر اولین کوله های مخصوص دوچرخه را طراحی نمود و در سال 95، اولین کیسه خواب ها با برند دیوتر تولید شد.
در سال 99 میلادی، یکی از مشهورترین و پرفروش ترین مدل های کوله پشتی دیوتر با نام تجاری فوتورا futura تولید و روانه بازار شد.
در سال 2006 و با مشارکت  بانوی کوهنورد توانای آلمانی، گرلیند کالتنبرنر، کوله های با طراحی مخصوص بانوان طراحی و روانه بازار شد. کوله های deuter SL با استقبال چشمگیر بانوان از سراسر جهان همراه شد.
در سال 2009، سری EL کوله های دیوتر برای افراد بلند قد طراحی شد و دیوتر را یک گام در راه جهانی شدن به پیش برد.
در سال 2013 دفاتر دیوتر در سراسر جهان تعیین شد و تا به امروز کمپانی دیوتر جای خود را به عنوان یکی از معتبرترین و پرفروش ترین برندهای کوله و کیسه خواب در جهان محکم کرده است.
موجودی کیف پول
شارژ کیف پول

 تومان

نمایش 1 - 1 کالا از 1

 • تخفیف!

  کوله‌ پشتی‌ کوهنوردی ۶۵ لیتر دیوتر‌ مدل Futura Pro New

  ۲,۹۸۷,۰۰۰ تومان %34
  انتخاب رنگ
  آبی
  سبز
  قرمز
  ۲,۹۸۷,۰۰۰ تومان

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.