دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

kinder

kinder : شکلات کیندر(انگلیسی: Kinder Chocolate) یک شرکت ایتالیایی خط تولید شکلات زیر مجموعه کمپانی چند ملیتی فریرو (Ferrero) است که در سال ۱۹۶۷ به بازار عرضه شد؛ شرکت فریرو یک شرکت چندملیتی است که در زمینه تولید انواع فراورده‌های قندی، مواد غذایی، شکلات و شیرینی فعالیت می‌کند البته به گونه‌ای می‌توان گفت که این شرکت ایتالیایی است چرا که دفتر نخست و کنونی آن، در این کشور بنا شده‌است.

شرکت فریرو در سال ۱۹۴۶ توسط پیترو فریرو راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای ۱۶ کارخانه تولیدی در کشورهای ایتالیا، ایرلند، آلمان، بلژیک، کانادا، استرالیا، برزیل، آرژانتین، پورتوریکو، اکوادور، هند، روسیه، ترکیه و آمریکا است؛ از جمله محصولات این شرکت می‌توان به انواع محصولات کیندر، نوتلا و … اشاره کرد.

کیندر نخستین بار در سال ۱۹۶۷ در شرکت فریرو کشور آلمان تولید و توزیع شد اما در آن سال توزیع محصولات این شکلات تنها به بازارهای آلمان محدود می‌شد؛ یک سال بعد یعنی سال ۱۹۶۸ این شکلات در بازارهای ایتالیا نیز به فروش رسید و از آن سال به بعد توزیع و پخش جهانی این شکلات آغاز شد.

نکته دیری که کیندر به آن توجه کرد این بود که کودکان کودک باقی نخواهند ماند و رشد خواهند کرد، پس شکلات کیندر نیز باید با آن‌ها و ذائقه و سلیقه آن‌ها نیز رشد می‌کرد. بنابراین، سعی کرد شکلاتی که کمی اجتماعی‌تر و فعال‌تر باشد را ارائه دهد و این ایده در سال 1981 باعث شد که شکلات کیندر در سایز متوسط مخصوص بزرگسالان و با همان طعم کودکی به بازار عرضه شود.

موجودی کیف پول
شارژ کیف پول

 تومان

نمایش 1 - 2 کالا از 2

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.