دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

PUMA

PUMA :شرکت آلمانی پوما از سال ۱۹۴۸ در زمینه طراحی، تولید و فروش کفش ورزشی فعالیت می‌کند. پوما درحال‌حاضر یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سازنده کفش، پوشاک و تجهیزات ورزشی است که در واقع  یکی از زیرمجموعه‌های شرکت فرانسوی کرینگ (Kering) محسوب می‌شود. این شرکت از سال ۱۹۸۶ به یک شرکت سهامی خاص تبدیل شد. ساختمان مرکزی این شرکت در باواریا (Bavaria) آلمان واقع شده است.

پوما اس‌ای یا همون پوما یک شرکت چندملیتی آلمانی است که در زمینه های تولید و فروش محصولات ورزشی از جمله کتانی و گرم کن فعالیت می‌کند.و امروزه به عنوان یکی از معروف ترین سازندگان کفش و پوشاک ورزشی معرفی می شود. محل اصلی این شرکت در هرتسوگن‌آوراخ، بایرن آلمان است.

لوگو این برند بر پایۀ پرش پوما ( نوعی گربه) طراحی شده است. نماد پوما روی تمام محصولات پوما خودنمایی می کند. وجود این آرم بر روی کفش های این شرکت ، نشانگر استحکام، سرعت و قدرت و قیمت بالای این کفش هاست.

این شرکت همین الان نیز حامی بسیاری از تیم‌ها و باشگاه‌های ورزشی در سراسر جهان است.در جام جهانی 2006 این شرکت اسپانسر تیم ملی ایران شد و مبلغ زیادی به فدراسیون ایران داد تا بازیکنان تیم ملی ایران از کفش های پوما استفاه کنند. بسیاری از بزرگ ترین بازیکنان نیز از این کفش استفاده کرده اند.

موجودی کیف پول
شارژ کیف پول

 تومان

نمایش 1 - 1 کالا از 1

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.