دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

STARBUCKS

STARBUCKS : نخستین کافی‌شاپ با نام استارباکس در ۳۱ مارس ۱۹۷۱ در شهر سیاتل با همکاری سه دوست، یک معلم زبان انگلیسی به نام جری بالدوین، یک معلم تاریخ به نام زو سیگل و نویسنده‌ای به نام گوردون بوکر که در دانشگاه سان فرانسیسکو با هم آشنا شده بودند کار خود را آغاز نمود. مشوق این سه نفر در راه‌اندازی مکان فوق که در آن دانه قهوه و تجهیزات مختلف مرتبط با آن به فروش می‌رسید، شخصی به نام آلفرد پیت بود که چگونگی بودادن قهوه را به آنها آموزش داد. این فروشگاه واقع در محله پایک پلیس کماکان به فعالیت مشغول است.

 این برند که شناخته‌ شده ‌ترین برند قهوه در جهان است، به عنوان یک فروشگاه کوچک در بازار پیک پلیس سیاتل شروع به کار کرد. استارباکس، اکنون بیش از 30000 فروشگاه در سراسر جهان دارد. کافی شاپ های STARBUCKS در جهان به مکانی برای دوستداران قهوه تبدیل شده است. لوگوی قابل شناسایی و طرح رنگ سبز زمردی آن همان چیزی است، که اکثر مردم آن را می شناسند و دوست دارند.

استارباکس به دلایل زیادی در جهان معروف است، که ما چند مورد را برای شما بیان می کنیم:

  • لاته کدو تنبل اسپایسی یک نوشیدنی جذاب و پرطرفدار استارباکس است. این نوع لاته، از اواخر تابستان به فروش می رسد و آنقدر معروف و محبوب است، که وقتی در ماه هایی از سال در منو استارباکس قرار ندارد، طرفداران آن ناراحت می شوند.
  • جو فروشگاه

    استارباکس فضایی فوق ‌العاده مد روز را در کافی ‌شاپ ‌های خود ایجاد کرده است و آن را به مکانی محبوب برای آوردن لپ ‌تاپ و انجام کارهای شخصی تبدیل کرده است.

  • منو مخفی

    اگرچه مشخص نیست، که این سفارش ‌سازی‌ ها از کجا می ‌آیند، اما مردم در فروشگاه های استارباکس می توانند، مواد نوشیدنی را با ترکیب ‌های مختلف و دلخواه خود سفارش بدهند. آنها نوشیدنی ‌های فوق ‌العاده خیره ‌کننده و خوشمزه ‌ای را ایجاد می ‌کنند، که در منو لیست نشده‌ اند.

  • اشتباه تلفظ کردن نام افراد

    وقتی در استارباکس یک قهوه سفارش می ‌دهید، باریستا نام شما را روی فنجان می ‌نویسد، تا وقتی آماده شد، با آن اسم، مشتری خود را صدا بزند. با این حال، این که باریستاها به طرز وحشتناکی نام افراد را اشتباه می ‌نویسند، اشتباه تلفظ می ‌کنند یا به شکل دیگری اسامی را تغییر می دهند، به یک شوخی همیشگی تبدیل شده است.

موجودی کیف پول
شارژ کیف پول

 تومان

نمایش 1 - 4 کالا از 4

مقایسه ( 0 مورد )

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.